Jste zde: Škola > Aktuality > Den dětí 2. A + 2. B

Den dětí 2. A + 2. B

01.06. 2021

Děti od rána věděly, že je čeká překvapení, ovšem netušily jaké, až do doby, kdy jsme došli procházkou k hasičárně, kde všichni dostali přesné instrukce. Naše cesta začala splněním prvního úkolu - osmisměrkou. Po vyluštění tajenky se děti vydaly ve skupinkách na cestu, kde se plněním různých úkolů dostaly až na dětské hřiště v Polizích. Za každý splněný úkol je čekala odměna ve formě žetonku do celoroční hry, a protože byl ten JEJICH DEN, tak samozřejmě nechyběla ani sladká odměna a jako bonus barevná propiska dle vlastního výběru. I když byla pro některé cesta dlouhá a náročná, všichni to zvládli na výbornou a nakonec se pořádně odměnili "kuřízkem" ve školní jídelně.

Dnes je čtvrtek 24. června 2021. Dnes slaví svátek Jan, zítra slaví svátek Ivan, včera slavil svátek Zdeňka.