Jste zde: Škola > Aktuality > Den dětí 2. A + 2. B

Den dětí 2. A + 2. B

01.06. 2021

Děti od rána věděly, že je čeká překvapení, ovšem netušily jaké, až do doby, kdy jsme došli procházkou k hasičárně, kde všichni dostali přesné instrukce. Naše cesta začala splněním prvního úkolu - osmisměrkou. Po vyluštění tajenky se děti vydaly ve skupinkách na cestu, kde se plněním různých úkolů dostaly až na dětské hřiště v Polizích. Za každý splněný úkol je čekala odměna ve formě žetonku do celoroční hry, a protože byl ten JEJICH DEN, tak samozřejmě nechyběla ani sladká odměna a jako bonus barevná propiska dle vlastního výběru. I když byla pro některé cesta dlouhá a náročná, všichni to zvládli na výbornou a nakonec se pořádně odměnili "kuřízkem" ve školní jídelně.

 

Dnes je čtvrtek 24. června 2021. Dnes slaví svátek Jan, zítra slaví svátek Ivan, včera slavil svátek Zdeňka.
Další svátky naleznete na Svátek.org.