Jste zde: Škola > Aktuality > Paintball v HK - výlet VIII. a IX. třídy

Paintball v HK - výlet VIII. a IX. třídy

19.06. 2014

Dne 17. 6. 2014 se vypravili žáci 8. a 9. ročníku na školní výlet do adrenalinového parku u Stříbrného rybníka v Hradci Králové. Zde měli možnost vyzkoušet si jeden z oblíbených adrenalinových sportů, absolvovali lekci paintballu. Žáci byli rozděleni do dvou skupin, které bojovaly proti sobě. Snažili se vyřadit protihráče ze hry pomocí speciálních zbraní, které střílejí kuličky plněné barvivem. Počáteční obavy rychle zmizely a žáci si hru užívali natolik, že jen neradi opouštěli paintballové hřiště. Již nyní se těší na další lekce. 

Dnes je středa 12. května 2021. Dnes slaví svátek Pankrác, zítra slaví svátek Servác, včera slavil svátek Svatava.
Další svátky naleznete na Svátek.org.