Jste zde: Škola > Aktuality > Filatelistická soutěž

Filatelistická soutěž

29.06. 2014

Během května a června se ve škole konala filatelistická soutěž, kterou si pro naše žáky připravil pan Ing. Oldřich Zelený. Vždy po několik dnů byly na nástěnce vystaveny zajímavé informace a fotografie z knihy Filatelie je víc než známky. Žáci, kteří se chtěli  zapojit, ve třech kolech odpovídali na otázky týkající se vystavovaných informací. Soutěž měla velký ohlas a zapojilo se do ní celkem 65 dívek a chlapců. Po skončení všech tří kol byly sečteny body a bylo vyhlášeno 8 nejlepších účastníků, kteří zaslouženě získali krásné filatelistické ceny. Vítězům gratulujeme a panu Ing. Zelenému děkujeme za zajímavou procházku světem filatelie.                                                        

Dnes je středa 12. května 2021. Dnes slaví svátek Pankrác, zítra slaví svátek Servác, včera slavil svátek Svatava.
Další svátky naleznete na Svátek.org.