Jste zde: Škola > Aktuality > Filatelistická soutěž

Filatelistická soutěž

07.03. 2017

Během ledna až března se ve škole konala filatelistická soutěž, kterou si pro naše žáky připravil pan Ing. Oldřich Zelený. Vždy na několik dnů byly na nástěnce vystaveny sbírky různých známek a zároveň soutěžní otázky, na které mohli zájemci odpovídat. Soutěž nebyla jednoduchá a zapojilo se do ní celkem 14 dívek a chlapců ze VII. až IX. třídy. Po skončení všech  kol byly sečteny body a pan Ing. Zelený vyhodnotil pořadí účastníků. Všichni zapojení žáci získali sladkou odměnu a nejlepší 3 speciální filatelistickou cenu. Panu Ing. Zelenému patří poděkování za  zajímavou procházku světem filatelie.                       

Dnes je pondělí 8. března 2021. Dnes slaví svátek Gabriela, zítra slaví svátek Františka, včera slavil svátek Tomáš.
Další svátky naleznete na Svátek.org.