Jste zde: Škola > Aktuality > Osický slavík 2017

Osický slavík 2017

30.03. 2017

 

Ve středu se sešli všichni, kteří mají rádi zpívání a zúčastnili se dalšího kola Osického slavíka. Jídelna se pomalu zaplnila rodiči, prarodiči a kamarády, kteří přišli podpořit své zpěváky. Děti se pečlivě na svá vystoupení připravovaly a přes počáteční trému se všem zpívání povedlo. Soutěžilo se v kategoriích „Jednotlivci“ a  „Skupiny“.  Jednotlivci byli rozděleni dle tříd do 5 podkategorií. Vítězi jednotlivých tříd jsou: Bára Novotná, Karolína Dostálová, Bára Jičínská, Ester Svatoňová a Kateřina Jičínská.  Tito žáci se zúčastní Praskačského zpěváčka. Speciální kategorií byly „Skupiny“. Letos jich představilo 5 a porotě se nejvíce líbila skupina ve složení Adam Jezdinský, Jan Fikr a Ondřej Pajgrt, všichni žáci 3. třídy. Na 2. místě byly dívky ze 4. třídy Lucie Kosařová a Tereza Kitlerová a 3. místo si odnesly Bára Nálevková a Gabriela Tomášková, obě žákyně 3. třídy. Gratulujeme všem vítězům a jsme moc rádi, že soutěže se zúčastnili i ostatní zpěváci, kteří se letos nedostali na stupně vítězů.  Všichni účinkující si na závěr zazpívali známé melodie z pohádek a  odnesli si odměnu za svá milá vystoupení. 

Dnes je pondělí 8. března 2021. Dnes slaví svátek Gabriela, zítra slaví svátek Františka, včera slavil svátek Tomáš.
Další svátky naleznete na Svátek.org.