Jste zde: Škola > Aktuality > Celoškolní turnaj v prší

Celoškolní turnaj v prší

01.12. 2019

Školní časopis Osická Boomba ve spolupráci se sedmou třídou připravili na poslední listopadové odpoledne oblíbený celoškolní turnaj v karetní hře prší. V učebně sedmičky se po vyučování nakonec sešlo více jak čtyřicet "karbaníků", kteří byli rozděleni do základních skupin po pěti hráčích. V těchto skupinkách sehráli pod dohledem rozhodčích pět her a ten, kdo vyhrál vícekrát, postoupil do finále o lákavé ceny - poukázky na odběr zboží v osické prodejně Hruška. Vítězem finále se stala Marie Steinová ze 2. třídy, druhé místo obsadil Matyáš Hájek z pětky a třetí místo získal šesťák Václav Stein. Všichni účastníci akce byli za svou snahu odměněni sladkou odměnou.  

Dnes je středa 12. května 2021. Dnes slaví svátek Pankrác, zítra slaví svátek Servác, včera slavil svátek Svatava.
Další svátky naleznete na Svátek.org.