Jste zde: Škola > Aktuality > Vánoční dílny 2.12. 2019

Vánoční dílny 2.12. 2019

02.12. 2019

V pondělí 2.12.2019 proběhly u nás ve škole Vánoční dílny. Jako každý rok na všechny účastníky čekalo mnoho hezkých vánočních výrobků, které si mohli sami vytvořit a odnést. Děti obcházely třídy s jednotlivými dílničkami, kde jim ochotně pomáhaly paní učitelky a šikovní žáci ze 7.- 9. ročníku. Vyráběli  lepené vánoční figurky, ozdoby z papíru, stužek, korálků a svíčky z včelího vosku . Dílen se zúčastnilo mnoho žáků z 1. i 2. stupně. Děti s chutí tvořily a měly radost ze svých výrobků, kterými třeba někoho mohou obdarovat o nadcházejících Vánocích.

Dnes je středa 12. května 2021. Dnes slaví svátek Pankrác, zítra slaví svátek Servác, včera slavil svátek Svatava.
Další svátky naleznete na Svátek.org.