Jste zde: Škola > Aktuality > Filatelistická soutěž

Filatelistická soutěž

18.12. 2019

Během prosince se ve škole konala filatelistická soutěž, kterou si pro naše žáky připravil pan Ing. Oldřich Zelený. Vždy po několik dnů byly na nástěnce vystaveny poštovní známky a zajímavé informace o nich. Žáci, kteří se chtěli  zapojit, ve třech kolech odpovídali na otázky týkající se vystavovaných informací. Soutěž měla velký ohlas a zapojilo se do ní celkem 38 dívek a chlapců. Po skončení všech tří kol byly sečteny body a vypsáno pořadí účastníků. Vítězům gratulujeme a panu Ing. Zelenému děkujeme za zajímavou procházku světem filatelie.           

Dnes je středa 12. května 2021. Dnes slaví svátek Pankrác, zítra slaví svátek Servác, včera slavil svátek Svatava.
Další svátky naleznete na Svátek.org.