Jste zde: Škola > Aktuality > Koronavirus - mimořádné opatření - nařízená

Koronavirus - mimořádné opatření - nařízená karanténa

06.03. 2020
Připojené soubory: soubor mimoradne-opp-karantenni-opatreni-pro-obcany-cr-po-navratu-z-italske-republiky-1-1 .pdf

Prosíme rodiče, kteří se svými dětmi byli o jarních prázdninách v Itálii, aby dodrželi nařízení Ministerstva zdravotnictví ČR (viz níže).  Pokud by děti v pondělí 9. 3. přišly do školy, budeme vyžadovat souhlas jejich lékaře s docházkou do školy.

Děkuji za spolupráci. Mgr. Markéta Hrubá, ředitelka školy

 

V souvislosti s nepříznivým vývojem epidemiologické situace ve výskytu onemocnění COVID-19 bylo Ministerstvem zdravotnictví České republiky nařízeno mimořádná opatření viz. příloha.

 

Všem osobám s trvalým pobytem v České republice, které se v období od 7. března 2020 navrátí z pobytu na území Italské republiky do České republiky, se nařizuje, aby bezprostředně po návratu do České republiky oznámily tuto skutečnost, a to telefonicky nebo jiným vzdáleným přístupem, svému registrujícímu poskytovateli zdravotních služeb v oboru všeobecné praktické lékařství nebo praktické lékařství pro děti a dorost, nebo nemají-li registrujícího poskytovatele, pak jakémukoli poskytovateli v oboru všeobecné praktické lékařství pro děti a dorost, kteří následně rozhodnou o karanténě.

Dnes je středa 12. května 2021. Dnes slaví svátek Pankrác, zítra slaví svátek Servác, včera slavil svátek Svatava.
Další svátky naleznete na Svátek.org.