Jste zde: Škola > Aktuality > Roušky - nové nařízení od 18. 9.

Roušky - nové nařízení od 18. 9.

18.09. 2020

Ministerstvo zdravotnictví nařídilo od pátku 18. 9. povinnost nosit roušky kromě dosud určených míst i ve třídách při vyučování. Nařízení platí pro všechny učitele a žáky 2. stupně s výjimkou hodin tělesné výchovy a při zpěvu.

Pro žáky 1. stupně nařízení stále platí ve společných prostorách - šatny, chodby, WC, jídelna.

Prosíme rodiče, aby důsledně kontrolovali, zda s sebou má žák nejméně 2 čisté roušky a sáček na jejich odkládání. U starších žáků je potřeba, aby rouška byla z vhodného materiálu (jednorázová nebo ze slabší bavlny) - mají v ní být dlouhou dobu.

Každý žák musí mít s sebou denně do školy 2 roušky. Jednu bude mít na sobě již při vstupu do školy a ve společných prostorách školy (pouze ve třídách ne!). Jednu náhradní roušku bude mít s sebou v sáčku.  Předem děkujeme za dodržování zákonného nařízení.

budou nově roušky povinné kromě stávajících míst i ve třídách při vyučování pro všechny žáky, studenty i učitele s výjimkou tříd 1. stupně.

Dnes je pondělí 21. září 2020. Dnes slaví svátek Matouš, zítra slaví svátek Darina, včera slavil svátek Oleg.