Jste zde: Škola > Aktuality > Karanténa ve školce prodloužena do čtvrtka 25.2.

Karanténa ve školce prodloužena do čtvrtka 25.2.

19.02. 2021

Vážení rodiče,

karanténa ve školce je bohužel prodloužena do čtvrtka 25. 2. z důvodu 1 pozitivně testovaného dítěte a 1 pozitivně testované paní učitelky.

V pátek 26. 2. bude školka určitě otevřena, protože 10 dnů před tím bude prázdná a před příchodem dětí a zaměstnanců vydezinfikována.

Pozitivní informací je, že ostatní děti i zaměstnanci měli výsledky testů negativní.

Jako náhrada za uzavřenou školku se za březen nebude platit školkovné. Strava je všem dětem po dobu uzavření školky automaticky odhlášena.

Pokud budete chtít své dítě do školky od  pátku 26. 2. dát, prosíme o nahlášení do čtvrtka 25. 2.                  do 12 hodin na mail:        ms.osice@seznam.cz,    abychom zajistili stravu.

Velmi se omlouváme za komplikace a na Vaše děti se budeme moc těšit.

M. Hrubá

Dnes je čtvrtek 22. dubna 2021. Dnes slaví svátek Evženie, zítra slaví svátek Vojtěch, včera slavil svátek Alexandra.