Jste zde: Škola > Aktuality > Čarodějnická škola v 1. třídě

Čarodějnická škola v 1. třídě

05.05. 2021

V pátek 30. 4. se děti z první třídy proměnily v čarodějnice a čaroděje a navštívily čarodějnickou školu. Nejprve je Baba Jaga začarovala kouzelným zaklínadlem. Potom se učili číst a počítat v duchu čarodějů a čarodějnic v čele s hlavní čarodějnicí. Seznámili se i se Saxanou a zazpívali si s ní její píseň. Nezapomněli na let na koštěti a také si uvařili jedový lektvar, který ale raději nikdo neochutnal. Vyzkoušeli si i další kouzla a čáry.  Na závěr si všichni vyrobili pavoučí čelenku a zanotovali si ještě jednu písničku Pět ježibab na koštěti, která se jim moc líbila. Povedený den určitě zakončí večerním tancem u ohně, ale to už necháme na nich.

Dnes je čtvrtek 24. června 2021. Dnes slaví svátek Jan, zítra slaví svátek Ivan, včera slavil svátek Zdeňka.
Další svátky naleznete na Svátek.org.