První vystoupení mažoretek

V letošním školním roce začal poprvé u nás ve škole pracovat zájmový kroužek mažoretek. Dívky ze druhé a třetí třídy si vzala na starost paní učitelka z naší mateřské školy Bc. Kristina Valášková. Pod jejím vedením udělaly dívky za několik měsíců velikánský pokrok a 25. 2. na školním plese měly své první veřejné vystoupení. Byly skvělé, vystoupení sklidilo velký úspěch a paní učitelce, malým mažoretkám a vstřícným rodičům patří velké poděkování.

Fotografie z vystoupení si můžete prohlédnout ve fotogalerii a  celé vystoupení  na následujícím odkazu:  https://youtu.be/EIpVt80OFVI

Základní škola a Mateřská škola Františka Škroupa, Osice, okr. Hradec Králové

Adresa:
Osice 42, 503 26

IČ: 709 93 254, Datová schránka: z2dvxgp


Tel.: 495 451 826, 739 203 109
E-mail: zs.osice@seznam.cz, hruba.marketa@zsosice.cz

mapa