Jste zde: Škola > Aktuality > Tři pohádky s písničkou - divadelní představení

Tři pohádky s písničkou - divadelní představení pro I. a II. třídu a předškoláky

28.02. 2017

Dnes 27.2. navštívila 1. a 2. třída, s nimi i předškoláci z mateřské školky, Východočeské divadlo v Pardubicích. Představení se jmenovalo „Tři pohádky s písničkou“ a odehrávalo se na Malé scéně divadla. První pohádka byla O dvou chroustech, kteří nakonec zjistili, že je lepší si pomáhat, než se stále dohadovat. Následovala pohádka O zmrzlém králi, který se díky pohybu konečně zahřál. Poslední pohádkou byl Poštovský panáček. Tato pohádka nám připomněla, jak je důležité chovat se slušně k našemu okolí, vybrané děti z řad diváků si v ní také zahrály a všichni jsme si mohli zazpívat. Návštěva divadla se nám moc líbila. 

Dnes je pondělí 8. března 2021. Dnes slaví svátek Gabriela, zítra slaví svátek Františka, včera slavil svátek Tomáš.
Další svátky naleznete na Svátek.org.