Muzeum Hradec Králové - 4.B

Ve čtvrtek 3.11.  byla 4.B na exkurzi v Muzeu východních Čech v Hradci Králové. Na místě nás přivítala milá paní průvodkyně, která nám vysvětlila, kam se podíváme a že při naší cestě Tajemnými místy muzea budeme používat tablet. Podívali jsme se tam, kam se normální návštěvníci nedostanou, například do archivu. Odpovídali jsme na kvíz v tabletu a slyšeli mnoho zajímavých nových slov (depozitář, vitráž). Jelikož nám přálo i počasí, navštívili jsme Jiráskovy sady. Tam jsme si odpočinuli, najedli se a vyřádili se na místním hřišti. Došli jsme také na soutok Labe a Orlice, kam se na nás připlavaly podívat nutrie a divoké kachny. Na zpáteční cestě jsme se svezli vlakem. Užili jsme si krásný podzimní den.

Aktuality

29.02.2024 - Základní škola

Přijímačky nanečisto - výsledky

Žáci 9. třídy, kteří se zúčastnili této akce, najdou své výsledky v příloze pod přiděleným identifikačním číslem. …

Více informací

16.01.2024 - Základní škola

Informace k přijímacímu řízení

Vážení rodiče, v sekci Základní škola, v  části Školní poradenské pracoviště naleznete aktuální informace k…

Více informací

18.09.2023 - Základní škola

Zájmové útvary

V příloze naleznete nabídku zájmových útvarů pro školní rok 2023-24.

Více informací

05.03.2023 - Základní škola

První vystoupení mažoretek

V letošním školním roce začal poprvé u nás ve škole pracovat zájmový kroužek mažoretek. Dívky ze druhé a třetí třídy si…

Více informací
Všechny aktuality

Základní škola a Mateřská škola Františka Škroupa, Osice, okr. Hradec Králové

Adresa:
Osice 42, 503 26

IČ: 709 93 254, Datová schránka: z2dvxgp


Tel.: 495 451 826, 739 203 109
E-mail: zs.osice@seznam.cz, hruba.marketa@zsosice.cz

mapa