OSMÁCI BYLI PASOVÁNI NA DEVÁŤÁKY
Ve čtvrtek 18.6. byli naši osmáci slavnostně pasování na deváťáky. Tuto tradiční akci si pro budoucí nejstarší žáky osické školy připravili odcházející deváťáci. Po obědě se osmáci sešli na farské zahradě, kde na ně čekala nápaditá stanoviště, na kterých plnili různé úkoly. Jejich absolvováním dokázali, že jsou s to stát se deváťáky, což jim potvrdila i jejich třídní učitelka slavnostním pasováním a drobnou sladkou odměnou. Byla to příjemná hodinka strávená v osvěžujícím prostředí farské zahrady.