Plavání 2., 3. a 4. třída

Žáci druhé, třetí a čtvrté třídy se každé úterý již 2. měsíc vydávají do Hradce Králové, kde se účastní plavecké výuky. Dovednosti ve vodě jsou určitě důležité pro život, a proto se děti učí především nebát se vody a samozřejmě si osvojují plavecké styly: prsa, znak a kraul. Na začátku kurzu byli žáci rozděleni do skupin dle zdatnosti. Neplavci se již seznámili s vodou, nyní splývají s pomůckami a učí se žabičku a prsové ruce. Šikovní plavci se zdokonalují ve všech plaveckých stylech, učí se kraul a  skáčou šipky. Na závěr každé hodiny mají děti volno, mohou skákat do vody, plavat na deskách, klouzat se na klouzačce, lovit kroužky na dně bazénu nebo zkoušet jiné zábavné činnosti. Vymezený čas všem vždy rychle uplyne a příjemně unaveni se všichni vracíme do školy, kde na nás čeká teplý oběd.

Aktuality

07.02.2024 - Základní škola

Valentýnský den

Na středu 14. 2. si 5.B pro všechny své spolužáky připravila Valentýnský den. Podrobnosti si můžete přečíst v…

Více informací

15.02.2024 - Základní škola

Přijímačky nanečisto

V úterý 27. 2. 2024 se žáci 9. ročníku zúčastní přijímacích zkoušek nanečisto.

Více informací

16.01.2024 - Základní škola

Informace k přijímacímu řízení

Vážení rodiče, v sekci Základní škola, v  části Školní poradenské pracoviště naleznete aktuální informace k…

Více informací

18.09.2023 - Základní škola

Zájmové útvary

V příloze naleznete nabídku zájmových útvarů pro školní rok 2023-24.

Více informací

05.03.2023 - Základní škola

První vystoupení mažoretek

V letošním školním roce začal poprvé u nás ve škole pracovat zájmový kroužek mažoretek. Dívky ze druhé a třetí třídy si…

Více informací
Všechny aktuality

Základní škola a Mateřská škola Františka Škroupa, Osice, okr. Hradec Králové

Adresa:
Osice 42, 503 26

IČ: 709 93 254, Datová schránka: z2dvxgp


Tel.: 495 451 826, 739 203 109
E-mail: zs.osice@seznam.cz, hruba.marketa@zsosice.cz

mapa