POSLEDNÍ VÝLETY DEVÍTKY
V předposledním školním týdnu vyrazila devítka na svoje poslední školní výlety. V úterý 16.6. se deváťáci sešli v Hradci Králové, kde navštívili LaserGame na Hvězdě. Sehráli zde celkem pět her v různě namíchaných týmech. Po obědě v Atriu se přesunuli na bowling v Malšovicích, kde naši absolventi obsadili tři bowlingové dráhy a poměřili své umění ve srážení kuželek. Byl to příjemně strávený den se svými spolužáky.
V pátek 19.6. se deváťáci vydali na pěší výlet po obcích našeho regionu. Start byl před osickou školou, následovaly Osičky a odtud po novém chodníku do Syrovátky. Před místním cukrovarem si připomněli jeho zajímavou historii (jeden z prvních cukrovarů v Čechách) a spojení s rodinou Dobřenských z Dobřenic. Následoval přesun k dobřenickému zámku, procházka zámeckým parkem a návštěva loveckého zámečku v lese mezi Dobřenicemi a Rohoznicemi. Po občerstvení v posledně jmenované obci už zbýval poslední úsek, a to z Rohoznic do osického McDonald´s. Přes pole se deváťáci vrátili zpět do Osic. I přes tropické podnebí to byla příjemná procházka po obcích v okolí naší školy.