Přespání 1. třídy ve škole

Ze dne 23. 6. na 24. 6. 2022 měly děti z 1. ročníku možnost nocovat v naší útulné škole. Přespání se zúčastnily všechny dětí z prvního ročníku. Pro některé to bylo první přespání bez rodičů. Prožili jsme skutečně nádherný den. Odpoledne jsme otevřeli pohybovými hrami na hřišti. Některými si děti procvičily svou paměť, jinými čtení a počítání, dalšími spolupráci ve dvojicích či skupinách. Večeřeli jsme špekáčky, které si děti samy opekly na ohníčku. Navečer jsme se přesunuli do třídy a povídali si o zoubkách a o péči o ně v rámci projektu Veselé zoubky. Po projektu si děti zahrály několik stolních her. Pak už nás čekala osobní hygiena, kdy si děti rovnou vyzkoušely, co se v projektu o zdravých zoubkách naučily. Po setmění děti čekalo čtení na dobrou noc a noční bojovka po chodbách potemnělé školy. Všechny děti si prodloužený pobyt ve škole náramně užily. Vstávaly s dobrou náladou a chutí do dalších podobných akcí. Celé dopoledne jsme si pak za odměnu užívali hostinu, kterou nám připravily obětavé maminky. 

 

Aktuality

08.05.2024 - Základní škola

Pozvání na filmové promítání - 31…

Přijměte pozvání na filmové promítání v tělocvičně, které se uskuteční k příležitosti několika výročí naší školy a v…

Více informací

29.02.2024 - Základní škola

Přijímačky nanečisto - výsledky

Žáci 9. třídy, kteří se zúčastnili této akce, najdou své výsledky v příloze pod přiděleným identifikačním číslem. …

Více informací

16.01.2024 - Základní škola

Informace k přijímacímu řízení

Vážení rodiče, v sekci Základní škola, v  části Školní poradenské pracoviště naleznete aktuální informace k…

Více informací

18.09.2023 - Základní škola

Zájmové útvary

V příloze naleznete nabídku zájmových útvarů pro školní rok 2023-24.

Více informací

05.03.2023 - Základní škola

První vystoupení mažoretek

V letošním školním roce začal poprvé u nás ve škole pracovat zájmový kroužek mažoretek. Dívky ze druhé a třetí třídy si…

Více informací
Všechny aktuality

Základní škola a Mateřská škola Františka Škroupa, Osice, okr. Hradec Králové

Adresa:
Osice 42, 503 26

IČ: 709 93 254, Datová schránka: z2dvxgp


Tel.: 495 451 826, 739 203 109
E-mail: zs.osice@seznam.cz, hruba.marketa@zsosice.cz

mapa