Škola v přírodě - 1. stupeň

V pondělí 27. 5. se vydali žáci prvního stupně od 2. do 5. třídy na dlouho očekávanou školu v přírodě. Letos jsme zamířili do krásné přírody Orlických hor, konkrétně na horskou chatu Radost. Druháci a třeťáci se ubytovali na pokojích hlavní budovy a čtvrťáci s páťáky na chatkách. Po zabydlení jsme se vydali prozkoumat okolí. Celý týden nás provázelo sluníčko, kromě úterý, kdy nás odpoledne zastihl déšť. To nám ale nevadilo, protože jsme si našli jinou zábavu. V průběhu týdne jsme absolvovali pěší výlet na Špičák, ke kostelu v nedalekých Šedivinách, starší děti se vydaly za zážitky do lanového parku. Ukázali jsme také svoji odvahu a statečnost při stezce odvahy. Během pobytu jsme postavili domečky pro zvířátka v lese, zahráli si různé pohybové hry, fotbal, vybíjenou a další. Vyzkoušeli jsme svůj postřeh a paměť při postřehovém závodě, luštili zašifrované úkoly a večer jsme si užili diskotéku. Na závěr pobytu jsme si opekli marshmallow a zazpívali si táborové písničky. Všichni jsme si to užili a spokojení jsme odjížděli domů.

Aktuality

08.05.2024 - Základní škola

Pozvání na filmové promítání - 31…

Přijměte pozvání na filmové promítání v tělocvičně, které se uskuteční k příležitosti několika výročí naší školy a v…

Více informací

29.02.2024 - Základní škola

Přijímačky nanečisto - výsledky

Žáci 9. třídy, kteří se zúčastnili této akce, najdou své výsledky v příloze pod přiděleným identifikačním číslem. …

Více informací

16.01.2024 - Základní škola

Informace k přijímacímu řízení

Vážení rodiče, v sekci Základní škola, v  části Školní poradenské pracoviště naleznete aktuální informace k…

Více informací

18.09.2023 - Základní škola

Zájmové útvary

V příloze naleznete nabídku zájmových útvarů pro školní rok 2023-24.

Více informací

05.03.2023 - Základní škola

První vystoupení mažoretek

V letošním školním roce začal poprvé u nás ve škole pracovat zájmový kroužek mažoretek. Dívky ze druhé a třetí třídy si…

Více informací
Všechny aktuality

Základní škola a Mateřská škola Františka Škroupa, Osice, okr. Hradec Králové

Adresa:
Osice 42, 503 26

IČ: 709 93 254, Datová schránka: z2dvxgp


Tel.: 495 451 826, 739 203 109
E-mail: zs.osice@seznam.cz, hruba.marketa@zsosice.cz

mapa