Škola v přírodě 2. třída a 3. A, 3. B

V pondělí 20. 6. jsme vyrazili na dlouho očekávanou školu v přírodě. Tentokrát jsme  zavítali do překrásné přírody Prachovských skal. Ubytovali jsme se v RZ Pařez a vyrazili obhlédnout okolí. Trochu nás první den pozlobil déšť, ale to bylo poprvé a naposled. Další dny nás provázelo pouze sluníčko. V průběhu školy v přírodě jsme uskutečnili výlet do Prachovských skal, ukázali paměť a rychlost při Postřehovém závodě, večer si užili diskotéky, vyzkoušeli si svoji statečnost na Stezce odvahy, postavili domečky v lese pro zvířátka, zahráli si fotbal, přehazovanou a jiné hry. Hodně sluníčka nám nevadilo, protože jsme se mohli osvěžit a vyřádit ve dvou bazénech, které byly v našem areálu. Na závěr školy v přírodě jsme si při  táboráku zazpívali táborové písně a opekli buřty. Všichni jsme si to užili a rádi vraceli domů, kde na nás čekali naši nejbližší.

Aktuality

07.02.2024 - Základní škola

Valentýnský den

Na středu 14. 2. si 5.B pro všechny své spolužáky připravila Valentýnský den. Podrobnosti si můžete přečíst v…

Více informací

15.02.2024 - Základní škola

Přijímačky nanečisto

V úterý 27. 2. 2024 se žáci 9. ročníku zúčastní přijímacích zkoušek nanečisto.

Více informací

16.01.2024 - Základní škola

Informace k přijímacímu řízení

Vážení rodiče, v sekci Základní škola, v  části Školní poradenské pracoviště naleznete aktuální informace k…

Více informací

18.09.2023 - Základní škola

Zájmové útvary

V příloze naleznete nabídku zájmových útvarů pro školní rok 2023-24.

Více informací

05.03.2023 - Základní škola

První vystoupení mažoretek

V letošním školním roce začal poprvé u nás ve škole pracovat zájmový kroužek mažoretek. Dívky ze druhé a třetí třídy si…

Více informací
Všechny aktuality

Základní škola a Mateřská škola Františka Škroupa, Osice, okr. Hradec Králové

Adresa:
Osice 42, 503 26

IČ: 709 93 254, Datová schránka: z2dvxgp


Tel.: 495 451 826, 739 203 109
E-mail: zs.osice@seznam.cz, hruba.marketa@zsosice.cz

mapa