Škola v přírodě 2. třída a 3. A, 3. B

V pondělí 20. 6. jsme vyrazili na dlouho očekávanou školu v přírodě. Tentokrát jsme  zavítali do překrásné přírody Prachovských skal. Ubytovali jsme se v RZ Pařez a vyrazili obhlédnout okolí. Trochu nás první den pozlobil déšť, ale to bylo poprvé a naposled. Další dny nás provázelo pouze sluníčko. V průběhu školy v přírodě jsme uskutečnili výlet do Prachovských skal, ukázali paměť a rychlost při Postřehovém závodě, večer si užili diskotéky, vyzkoušeli si svoji statečnost na Stezce odvahy, postavili domečky v lese pro zvířátka, zahráli si fotbal, přehazovanou a jiné hry. Hodně sluníčka nám nevadilo, protože jsme se mohli osvěžit a vyřádit ve dvou bazénech, které byly v našem areálu. Na závěr školy v přírodě jsme si při  táboráku zazpívali táborové písně a opekli buřty. Všichni jsme si to užili a rádi vraceli domů, kde na nás čekali naši nejbližší.

Aktuality

03.05.2023 - Základní škola

Schůzka rodičů budoucích prvňáčků

V úterý 6. 6. v 16 hodin se bude konat schůzka rodičů budoucích prvňáčků. Schůzka se uskuteční v učebně…

Více informací

05.03.2023 - Základní škola

První vystoupení mažoretek

V letošním školním roce začal poprvé u nás ve škole pracovat zájmový kroužek mažoretek. Dívky ze druhé a třetí třídy si…

Více informací

03.03.2023 - Základní škola

Přijímací zkoušky nanečisto

V úterý 28. 2. se žáci 9. třídy, kteří budou dělat přijímací zkoušky, zúčastní přijímacích zkoušek nanečisto.  …

Více informací

20.09.2022 - Základní škola

Zájmové kroužky

V sekci základní školy - zájmové kroužky naleznete nabídku na tento školní rok. Vyplněné přihlášky se předávají…

Více informací
Všechny aktuality

Základní škola a Mateřská škola Františka Škroupa, Osice, okr. Hradec Králové

Adresa:
Osice 42, 503 26

IČ: 709 93 254, Datová schránka: z2dvxgp


Tel.: 495 451 826, 739 203 109
E-mail: zs.osice@seznam.cz, hruba.marketa@zsosice.cz

mapa