Výlet 9. ročníku

V pondělí 20.6. a úterý 21.6. se vydala devátá třída na svůj poslední školní výlet. Původně zamýšlený cyklovýlet do kempu a akvaparku v Lodíně byl z důvodu nepřízně počasí narychlo přeplánován. V pondělí ráno se deváťáci vydali linkovým autobusem do Hradce Králové, kde dopoledne poměřili své síly ve hře bowling. Odpoledne otestovali své branné dovednosti při LaserGame. Následně se vrátili do školy, kde přenocovali do druhého dne. Samozřejmostí byla oblíbená diskotéka a noční schovávaná v areálu školy. V úterý ráno následoval pěší přesun z Osic do Lhoty pod Libčany a odtud vlakem opět do Hradce Králové. Cílem bylo koupaliště Flošna. Otužilá část devítky se zde věnovala koupání a ti méně odvážní pokračovali dalším kolem bowlingu. Návratem do Osic byl výlet absolventů 2022 zdárně ukončen.

Aktuality

08.05.2024 - Základní škola

Pozvání na filmové promítání - 31…

Přijměte pozvání na filmové promítání v tělocvičně, které se uskuteční k příležitosti několika výročí naší školy a v…

Více informací

29.02.2024 - Základní škola

Přijímačky nanečisto - výsledky

Žáci 9. třídy, kteří se zúčastnili této akce, najdou své výsledky v příloze pod přiděleným identifikačním číslem. …

Více informací

16.01.2024 - Základní škola

Informace k přijímacímu řízení

Vážení rodiče, v sekci Základní škola, v  části Školní poradenské pracoviště naleznete aktuální informace k…

Více informací

18.09.2023 - Základní škola

Zájmové útvary

V příloze naleznete nabídku zájmových útvarů pro školní rok 2023-24.

Více informací

05.03.2023 - Základní škola

První vystoupení mažoretek

V letošním školním roce začal poprvé u nás ve škole pracovat zájmový kroužek mažoretek. Dívky ze druhé a třetí třídy si…

Více informací
Všechny aktuality

Základní škola a Mateřská škola Františka Škroupa, Osice, okr. Hradec Králové

Adresa:
Osice 42, 503 26

IČ: 709 93 254, Datová schránka: z2dvxgp


Tel.: 495 451 826, 739 203 109
E-mail: zs.osice@seznam.cz, hruba.marketa@zsosice.cz

mapa